POZNAŃ MOTOR SHOW 2018

ŠKODA po raz kolejny będzie jedną z największych gwiazd Poznań Motor Show. Marka pokaże emocje, sportowy pazur i wizję przyszłości!


VISION E

W pełni elektryczny model, który wkrótce może zrewolucjonizować świat motoryzacji.

Dowiedz się więcej

NOWA ŠKODA FABIA

Z szeregiem zmian i udoskonaleń, zarówno pod względem designu, jak i technologii.

Dowiedz się więcej

FABIA R5 MOTORSPORT

Wyczynowy samochód rajdowy, który przyniósł marce wiele sukcesów na całym świecie!

Dowiedz się więcej

Podczas Poznań Motor Show 2018 ŠKODA przygotuje coś dla każdego. Na stoisku marki pojawi się m.in. odświeżona FABIA w wersjach hatchback i kombi, elegancki i dynamiczny SUPERB w wersji SportLine o mocy aż 280 KM, a także w oficjalnej, „kolarskiej” wersji TdF, jak również bestsellerowa OCTAVIA w dwóch odsłonach: Style i RS245.

Fani motoryzacji odwiedzając świat ŠKODY zobaczą również dwa najnowsze SUV-y marki – 7-osobowego KODIAQ-a w wersjach Style, Scout i SportLine, a także wszechstronnego i kompaktowego KAROQ z wyposażeniem Style.

Dla entuzjastów największych emocji z jazdy ŠKODA przygotowała także swojego najbardziej zasłużonego sportowca - FABIĘ R5 MOTORSPORT. Ten wyjątkowy samochód w sezonie 2017 już po raz czwarty z rzędu wygrał tytuł mistrzowski w WRC 2 i jest głodny kolejnych zwycięstw. Podczas Poznań Motor Show 2018 każdy będzie mógł poznać go z bliska i poczuć przy nim przypływ adrenaliny.

Największym „bohaterem” stoiska ŠKODY będzie jednak model VISION E. Jako samochód koncepcyjny to pierwszy pojazd całkowicie elektryczny w historii marki. Mimo swojej linii coupé jest 5-drzwiowy i oferuje mnóstwo przestrzeni w środku. VISION E spełnia 3. poziom dotyczący autonomicznej jazdy i posiada inteligentny system zarządzania mocą. Dzięki niemu, dwa silniki elektryczne dają łączną moc 306 KM, prędkość maksymalną 180 km/h i zasięg aż do 500 km. To spojrzenie w przyszłość, które każdy będzie mógł poczuć już teraz!

Zapraszamy na stoisko ŠKODY podczas targów Poznań Motor Show 2018!

W pozostałej części strefy ŠKODY też nie będzie brakowało emocji. Znajdą się tutaj m.in. kolejna odsłona bestsellera, czyli OCTAVIA z nowym „spojrzeniem” również w wersji Laurin & Klement, znana wszystkim FABIA czy luksusowy SUPERB SPORTLINE z silnikiem o mocy 280 KM w intrygującym, zielono-żółtym kolorze Dragon Skin. Każdy moto-fan, który się tu pojawi, zostanie w świecie ŠKODY na dłużej.


Poznań Motor Show 2018

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie


Stoisko ŠKODY

Lokalizacja: hala 3a


Powierzchnia: 1100 m2

Dzień prasowy: 5 kwietnia 2018

Dni dla publiczności: 5-8 kwietnia 2018

Godziny otwarcia: 10:00-18:00