ODWIEDŹ WIRTUALNY SALON ŠKODY

WITAMY W WIRTUALNYM SALONIE ŠKODA

Usiądź wygodnie i dołącz do transmisji wideo na żywo. Poznaj naszą ofertę i zyskaj odpowiedzi na wszystkie swoje pytania!

Nasz Wirtualny Salon otwiera przed Tobą nowe możliwości. Dzięki temu rozwiązaniu nie wychodząc z domu możesz połączyć się i porozmawiać z prawdziwym Doradcą znajdującym się w salonie ŠKODY. Zobaczysz na żywo nasze modele, poznasz ich atuty, zadasz swoje pytania i dowiesz się więcej o atrakcyjnej ofercie!

Z salonem połączysz się za pośrednictwem komputera, tabletu, a nawet smartfona, bez instalowania jakichkolwiek programów. To dowód na to, że nowoczesne technologie ŠKODY zawsze służą Twojej wygodzie.

JAK ODWIEDZIĆ NASZ SALON?

Krok 1: Kliknij

Kliknij w ikonę z naszymi Doradcami widoczną w dolnym rogu ekranu.

Krok 2: Połącz się

Wpisz swój numer telefonu i naciśnij przycisk Połącz. Jeśli to Ty chcesz wykonać połączenie do nas wybierz Zadzwoń. Możesz także umówić rozmowę na wybrany przez Ciebie termin. Bez obaw - Twoich danych użyjemy tylko do zestawienia połączenia.

Krok 3: Doświadczaj!

Oddzwaniamy do Ciebie! Po odebraniu połączenia zobaczysz naszego Doradcę na ekranie komputera, tabletu lub telefonu przez który rozmawiasz. Pamiętaj, że on nie będzie widział Ciebie. Usługa jest bezpłatna.

DLACZEGO WARTO?

Poznasz szczegóły

Zobaczysz każdy detal, wypytasz, porozmawiasz z prawdziwym Doradcą - zupełnie jak w salonie samochodowym!

Zyskasz czas i wygodę

Doradca może Ci przesłać dodatkowe materiały, takie jak zdjęcia czy cenniki, lub pomóc skonfigurować auto Twoich marzeń.

Umówisz się na jazdę próbną

Jeśli zechcesz przetestować wybrany przez Ciebie model, Doradca prześle Ci link z formularzem. Umówisz się na spotkanie w najbliższym salonie Skody!

Zalecamy korzystanie z sieci W-Fi. Minuta Indywidualnej rozmowy wideo z Doradcą to około 60 MB. Wieloosobowy czat wideo to odpowiednio 90 MB przy połączeniu przez PC oraz około 50 MB w przypadku urządzeń mobilnych (smartfon, tablet). Za transfer danych Twój operator naliczy opłaty zgodnie z obowiązującym planem taryfowym.

ODWIEDŹ WIRTUALNY SALON ŠKODY I ZYSKAJ

• Łączysz się z salonem nie wychodząc z domu
• Oszczędzasz swój cenny czas
• Oglądasz prezentację interesującego Cię modelu
• Wygodnie poznajesz technologie i rozwiązania ŠKODY
• Możesz zadawać pytania i rozwiać swoje wątpliwości
• Otrzymujesz bezpłatnie profesjonalne odpowiedzi i fachową pomoc Doradców

POZNAJ MODELE ŠKODY DOSTĘPNE W SALONIE

ŠKODA KODIAQ

Wszechstronny SUV z 7 miejscami, który nie boi się żadnej drogi. Jest połączeniem komfortu i praktyczności.

Dowiedz się więcej

ŠKODA KAROQ

Modny, kompaktowy SUV o dynamicznym charakterze. Zamienia każdą trasę w przygodę.

Dowiedz się więcej