Lorem ipsum dolor sit amet

Ubezpieczenia

Dostępne oferty ubezpieczeniowe ŠKODA Finance:


Cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa przy każdym zdarzeniu, w całej Europie, 24 h?

Skorzystaj z kompleksowej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych​ ŠKODA Finance. Przebieraj w rozmaitych wersjach bogatych pakietów i wybierz najdogodniejszy. Możesz także rozszerzyć ochronę dzięki opcjom dodatkowym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ​


Chcesz obniżyć koszty użytkowania auta po upływie gwarancji fabrycznej?

Przystąp do programu Gwarantowane auto ŠKODA Finance, będącego ubezpieczeniem przedłużonej gwarancji dla aut używanych, użytkowanych zarówno przez pierwszych właścicieli, jak i kupionych z drugiej ręki. W ramach programu koszty usunięcia awarii pokrywane są przez zakład ubezpieczeń. Posiadając nasze rozwiązanie możesz obniżyć koszty użytkowania auta po upływie gwarancji fabrycznej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ubezpieczenie opon do 36 miesięcy!

Nie martw się uszkodzoną oponą. Twoja ŠKODA szybko odzyska pełną sprawność!

Dlaczego warto ubezpieczyć opony?

  • koszt jest niewielki – jedynie 0,25 zł/szt., czyli 1 zł za komplet opon,
  • ubezpieczenie gwarantuje Ci rekompensatę za każdą oponę uszkodzoną w wyniku: WANDALIZMU, UDERZENIA W KRAWĘŻNIK, NAJECHANIA NA KRAWĘŻNIK, NAJECHANIA NA OSTRY PRZEDMIOT

Możesz korzystać z ubezpieczenia, jeśli wcześniej zakupiłeś kompletne koła lub opony i zleciłeś ich montaż u Autoryzowanego Partnera Serwisowego.

Jak to działa?

  1. Miej zawsze w samochodzie Paszport ubezpieczenia opon, a także fakturę z oryginalnymi naklejkami hologramowymi.
  2. Jeśli któraś z opon zostanie uszkodzona, przywieź ją do APS ŠKODY i pokaż Doradcy serwisowemu fakturę z naklejkami oraz Paszport ubezpieczenia opon.
  3. Korzystaj z rekompensaty!

Rekompensaty

Miesiące od zakupu
Rekompensata*

* % kwoty netto z ostatecznej faktury za opony plus VAT.


Ubezpieczenie opon nie dotyczy fi rm leasingowych, właścicieli fl ot, nabywców hurtowych, którzy zakupili więcej niż 10 samochodów, wypożyczalni, samochodów Euromobil, korporacji taksówkarskich, samochodów budowlanych i warsztatów niezależnych. Ubezpieczenie nie obejmuje uszkodzenia opon z powodu wypadku, ekstremalnej jazdy, spłaszczenia i przetarcia po przekątnej, a także zużycia piłozębnego. Wyłączone są równie uszkodzenia obręczy. Za montaż, wyważenie, wymianę koła, zawór opony, ciężarki wyważające, utylizację zdemontowanej opony pobierana jest opłata wg standardowego cennika APS ŠKODY. Ubezpieczenie obejmuje wszystkie opony do samochodów osobowych oraz lekkich samochodów użytkowych do 3,5 tony.