Pięć powodów, dla których powinieneś wybrać Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODA:

  • Serwis ŠKODY jest zawsze blisko.
  • Oferujemy najwyższą jakość.
  • Nasze motto: bądź otwarty i szczery wobec klienta.
  • Bezpieczeństwo, trwałość samochodu i jakość usług zawsze się opłacają.
  • Kompleksowy zakres usług.

ZAKRES USŁUG

Każdy samochód wymaga, by od czasu do czasu o niego zadbać – niezależnie od tego, czy dotyczy to regularnych przeglądów, napraw czy też zamontowania Oryginalnych Akcesoriów ŠKODA.

Aby uzyskać dalsze informacje dotyczące zakresu i szczegółowych warunków serwisu, skontaktuj się ze swoim Autoryzowanym Partnerem Serwisowym ŠKODY

PRZEGLĄDY TECHNICZNE

Aby Twój samochód mógł cieszyć się doskonałym stanem technicznym i przez długi czas funkcjonował bez zarzutu, niezwykle ważne jest dokonywanie regularnych przeglądów technicznych u Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODY. Plan przeglądów informuje Cię o tym, kiedy należy przekazać samochód do kontroli.
Dowiedz się więcej

PRZYGOTOWANIE DO BADANIA TECHNICZNEGO W SKP

Przygotujemy Twój samochód do okresowego badania technicznego w stacji kontroli pojazdów.

WYMIANA OLEJU

Twój Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY oferuje wymianę oleju i filtra oleju, aby zapewnić silnikowi płynną pracę i długą żywotność.

SERWIS AKUMULATORÓW

Akumulator musi być w doskonałym stanie przez cały czas, nie tylko zimą. Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY sprawdzi stan akumulatora w Twoim samochodzie i wyeliminuje ewentualne usterki mające wpływ na okres jego eksploatacji.

MYCIE SAMOCHODU

W ramach przeglądu Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY umyje Twój samochód. Dzięki temu auto, któremu zapewnimy utrzymanie doskonałego stanu technicznego, będzie również świetnie wyglądało.

AKCJE SEZONOWE

Aby Twój samochód był dobrze przygotowany na nadchodzący sezon, Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY oferuje systematyczne, sezonowe akcje promocyjne dotyczące Oryginalnych Części i Akcesoriów ŠKODY.

SERWIS KLIMATYZACJI

Oferujemy Ci kompleksowe usługi związane z klimatyzacją. Kontrolujemy szczelność układu klimatyzacji oraz sprawdzamy wszystkie funkcje klimatyzacji. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta i stosujemy najnowocześniejszy sprzęt przez niego zalecany.

KONTROLA ZBIEŻNOŚCI KÓŁ

Niewłaściwe ustawienie kół powoduje nierównomierne zużycie opon. Z tego powodu oferujemy Ci pomiar zbieżności kół i ich profesjonalne ustawienie. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta i przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który został zatwierdzony przez producenta.

Aby uzyskać dalsze informacje dotyczące zakresu i szczegółowych warunków serwisu, skontaktuj się ze swoim Autoryzowanym Partnerem Serwisowym ŠKODY.

NAPRAWY

Wszelkie naprawy dokonywane u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych ŠKODY wykonywane są zgodnie z wytycznymi producenta.

Jeśli w Twoim samochodzie wystąpiła usterka, przekaż go w dobre ręce: Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY doskonale zna się na Twoim samochodzie.

ORYGINALNE CZĘŚCI ŠKODY

Oryginalne części ŠKODY wymieniane u Autoryzowanego Partnera Serwisowego są identyczne z tymi, jakich użyto do montażu Twego samochodu. Nasze produkty przeszły wszystkie testy stosowane do poszczególnych części zamiennych używanych w produkcji seryjnej. ŠKODA gwarantuje ich bezpieczeństwo, niezawodność i długą żywotność. Więcej informacji na temat Oryginalnych Części ŠKODA znajdziesz tutaj.

NAPRAWY BLACHARSKO LAKIERNICZE

Jeśli podczas wypadku nadwozie i lakier Twojego samochodu uległy zniszczeniu, Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY usunie wszelkie usterki zgodnie z wytycznymi producenta dotyczącymi Oryginalnych Części ŠKODA. Jest to ważne nie tylko ze względu na Twoje bezpieczeństwo, ale również na użyteczność i zachowanie wartości samochodu.

Aby uzyskać dalsze informacje dotyczące zakresu i szczegółowych warunków serwisu, skontaktuj się ze swoim Autoryzowanym Partnerem Serwisowym ŠKODY.

USŁUGI DODATKOWE

W naszej firmie opieka nad klientem nie kończy się w momencie sprzedaży auta. Autoryzowani Partnerzy Serwisowi ŠKODY zatroszczą się o Twój samochód w każdej sytuacji, w trakcie całego okresu eksploatacji auta, tak abyś zawsze był z niego zadowolony.

Gwarantujemy szeroki zakres i wysoką jakość usług naprawczych, konserwacyjnych oraz dodatkowych.

MONTAŻ AKCESORIÓW

Oferujemy profesjonalny montaż produktów wchodzących w skład szerokiej oferty Oryginalnych Akcesoriów ŠKODA, takich jak bagażniki dachowe, tempomaty, haki holownicze itp. Pracownicy Autoryzowanych Partnerów Serwisowych wykonają profesjonalny montaż, zgodny z wytycznymi producenta.

PRZECHOWYWANIE OPON

Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY może przechować dla Ciebie zestaw opon, który wymienisz przy zmianie pory roku.
Dowiedz się więcej

Aby uzyskać dalsze informacje dotyczące zakresu i szczegółowych warunków serwisu, skontaktuj się ze swoim Autoryzowanym Partnerem Serwisowym ŠKODY.