Akcesoria dla Twojej ŠKODY

ŠKODA Citigo

Tak nieduży, a tak przemyślany. Jeśli do Citigo dobierzesz odpowiednie Akcesoria w naszym sklepie, np. wykładzinę bagażnika, to poznasz go od zupełnie nowej strony.
Dowiedz się więcej
Fabia
Fabia

ŠKODA Fabia

Możesz odkryć miasto na nowo i tchnąć w swoją Fabię więcej praktyczności wybierając do niej osłonę tylnego tunelu lub inne Akcesoria. Będziesz cieszył się zawsze zadbanym wnętrze.
Dowiedz się więcej

ŠKODA Rapid

Kompaktowa limuzyna z wszechstronnymi Akcesoriami. Będziesz zaskoczony, jak wiele wniosą one do Twojego samochodu – bagażnik dachowy otworzy przed Tobą nowe możliwości.
Dowiedz się więcej

ŠKODA Octavia

Ten samochód zdobył tytuł Nr 1 Polskiego rynku nie bez powodu. Jest wszechstronny i praktyczny. Duża w tym zasługa Akcesoriów, z których możesz wybrać np. kufer dachowy.
Dowiedz się więcej

ŠKODA Yeti

W języku ŠKODY wszechstronność jedno ma imię – Yeti. Jeśli zechcesz możesz dodać do niej uchwyt na rower. W ten sposób Yeti będzie Ci towarzyszyła na każdej drodze.
Dowiedz się więcej

ŠKODA Superb

Elegancja to domena ŠKODY Superb – nie tylko z zewnątrz, ale i w środku. Dzięki takim Akcesoriom, jak np. uchwyt na tablet, każdy się w niej odnajdzie.
Dowiedz się więcej

ŠKODA Karoq

Wszechstronność ŠKODY KAROQ nie ma granic - dokładnie tak jak drogi, które podbija ten elegancki crossover. Jeśli chcesz, by był jeszcze bardziej praktyczny, dobierz do niego np. gumowe dywaniki z Oryginalnych Akcesoriów marki.

Dowiedz się więcej

ŠKODA Kodiaq

Podkreśl off-roadową naturę największego SUV-a ŠKODY. Dobierz Oryginalne Akcesoria i odkrywaj z nim nowe drogi.

Dowiedz się więcej

Zobacz jak w prosty sposób możesz zamontować Oryginalne Akcesoria ŠKODA w Twoim samochodzie! Przejdź na naszą stronę SkodaDobraRada i obejrzyj filmy.