WYPRZEDAŻ ŠKODY

ŠKODA CITIGO

Wyprzedaż ŠKODY to szansa dla Ciebie, by wkrótce mknąć po mieście w nowej ŠKODZIE CITIGO z wyprzedaży, więc oszczędniej! Co więcej, jak każdą ŠKODĘ możesz ją sfinansować Kredytem Niskich Rat. Stać Cię już teraz!

ŠKODA FABIA

Czas na coś nowego! Hatchback czy combi? A może indywidualna kombinacja kolorów? Wyprzedaż ŠKODY FABIA daje Ci wiele możliwości.

ŠKODA RAPID

Jak każda ŠKODA także RAPID dostępny na wyprzedaży ma najwyższą ocenę w testach bezpieczeństwa Euro NCAP: pięć gwiazdek! Interesuje Cię super funkcjonalna wersja sedan czy może stylowy Spaceback?

ŠKODA OCTAVIA

OCTAVIA przyciąga wyprzedażą. To od lat jeden z naszych najbardziej popularnych modeli i klasa sama dla siebie, a wyprzedaż ŠKODY to idealny moment, by przymierzyć się do jej najnowszej wersji.

ŠKODA YETI

SUV, który zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo, a jednocześnie dynamikę jazdy i zgrabność w prowadzeniu, napęd 4x4 i automatyczną skrzynię biegów, to właśnie Yeti z wyprzedaży. Daj mu się porwać!

ŠKODA Superb

Czy to już czas, by usiąść za sterami flagowej limuzyny ŠKODY? Tak! Wyprzedaż SUPERB zawłaszcza w swej klasie. Nadchodzi chwila, by podjąć śmiałą decyzję i spełnić swoje marzenia.