Szał na zimowe akcesoria w ŠKODZIE

Sprawdź gorące hity z kolekcji oryginalnych akcesoriów zimowych ŠKODY

Jest z czego wybierać! Katalog zimowych akcesoriów ŠKODY to gorąca kolekcja kosmetyków samochodowych, ubrań i urządzeń, dzięki którym Ty i Twoja ŠKODA przetrwacie bezpiecznie nadchodzącą zimę.

Kufer dachowy

Na zimowe wyprawy i narciarskie wojaże idealnym rozwiązaniem będzie solidny kufer dachowy. W nim zmieścisz wszystko – sprzęt sportowy, bagaże, akcesoria turystyczne i co tylko przyjdzie Ci do głowy. Wygodnie, czysto, bezpiecznie i aerodynamicznie!

Dowiedz się więcej

Łopata do śniegu

Na wypadek, gdyby zima próbowała unieruchomić Twoją ŠKODĘ potrzebujesz solidnej łopaty do śniegu. Akurat taką znajdziesz w naszym sklepie – z nią ruszysz w każdych warunkach. Szerokiej drogi!

Dowiedz się więcej

Zestaw zimowych kosmetyków samochodowych

Twoja ŠKODA też ma swój ulubiony zestaw kosmetyków – i to zimowych! Warto po niego sięgnąć, by twoje ukochane auto zawsze wspaniale wyglądało, miało doskonałą widoczność w każdym kierunku i szybko kruszyło wszelkie lody.

Dowiedz się więcej

Kamizelka odblaskowa

Zima tuż, tuż a Ty nie masz jeszcze kamizelki odblaskowej? Widocznie zapomniałeś o najważniejszym elemencie zimowej kolekcji mody samochodowej. Na szczęście mamy odblaskowe kamizelki w naszym sklepie – widocznie czekały właśnie na Ciebie!

Dowiedz się więcej