Wielkie marki trzymają się razem. ŠKODA znów na Tour de France.

12 milionów widzów na trasie, 101-letnia tradycja i największy prestiż. Dla części zawodników Tour de France jest ważniejsze niż mistrzostwa świata czy Igrzyska Olimpijskie. Specjaliści od jazdy po górach uwielbiają mordercze alpejskie podjazdy, sprinterzy emocjonujące finisze, a kibice fantastyczne widoki. To wszystko sprawia, że Tour de France jest czołową imprezą sportową także pod względem medialności (rok temu przez telewizorami zasiadło blisko półtora miliarda widzów).

Podczas najstarszego wyścigu świata zawodnicy mają dwa środki transportu: swoje rowery i samochody ŠKODA. Dbamy o wszystkich: od członków zespołu, przez menedżerów po dziennikarzy. - Moja ŠKODA podczas wyścigu jest czymś więcej niż tylko samochodem - to moje biuro i miejsce, gdzie spędzam większość dnia - mówi Christian Prudhomme, dyrektor ASO odpowiedzialny za kolarstwo oraz za Tour de France.

Ten wyścig to wielki test nie tylko dla kolarzy, ale także dla ŠKODY.

Co roku ponad 200 samochodów pokonuje 2,8 mln kilometrów i żaden nie może zawieść. I nigdy nie zawiódł, a dowodem zaufania jest przedłużenie umowy na partnera Tour de France do 2018 r. - Nasze zaangażowanie w kolarstwo odzwierciedla niemal 119-letnią tradycję firmy. To przecież rowery były początkowo podstawą działalności ojców założycieli ŠKODY - Václava Laurina i Václava Klementa w 1895 roku – zaznacza prezes zarządu ŠKODY, prof. Winfried Vahland.

W tym roku podczas Tour de France znów zapowiada się fascynująca walka. Na zwycięstwo zęby ostrzy sobie kilka ekip, a Polacy będą trzymali kciuki m.in. za Michałem Kwiatkowskim, który w poprzednim roku do końca walczył o pierwszą „dziesiątkę”, a w tym chciałby poprawić wynik. Najświeższe informacje z trasy “Wielkiej pętli” znajdziecie na stronie ŠKODA Napędza Rowery stworzonej specjalnie dla miłośników jednośladów.

KOLEKCJA ROWERÓW I AKCESORIÓW ROWEROWYCH ŠKODY

Kolekcja rowerów ŠKODA to świeży, nieprzeciętny design i kolorystyka nawiązująca do nowego wizerunku marki, ale przede wszystkim – ogromna różnorodność, dzięki której każdy miłośnik dwóch kółek znajdzie coś dla siebie. Zarówno ci, którzy uwielbiają sportową, ekstremalną jazdę, jak i miłośnicy jazdy rowerem po mieście, czy najmłodsi cykliści - każdy może liczyć na rower idealnie dopasowany do swoich potrzeb. W ofercie znajdują się także liczne akcesoria, jak kaski, rękawice, odzież czy okulary.

Sprawdź naszą ofertę!

Oficjalny serwis Tour de France 2015 dostępny pod adresem: www.letour.fr/le-tour/2015/