Recycling samochodów

Jako producent samochodów, doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka stoi przed nami. Mając na uwadze zrównoważony rozwój społeczeństwa, staramy się nie tylko wypełniać obowiązujące normy ekologiczne związane z recyklingiem, ale także wybiegać w tym zakresie w przyszłość.

Użytkownikom naszych samochodów gwarantujemy możliwość recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Już na etapie projektowania oraz produkcji pojazdów bierzemy pod uwagę proces ich recyklingu, stąd zdecydowana większość wykorzystywanych przez nas materiałów nadaje się do powtórnego użycia. Precyzyjnie oznaczamy części, by można je było łatwo zidentyfikować podczas odzysku materiałów wtórnych. Stosujemy wysokiej jakości surowce, które posiadają doskonałe właściwości oraz spełniają rygorystyczne przepisy ekologiczne i są przyjazne dla środowiska.

Dzięki temu, nasi klienci otrzymują nowoczesne, zaawansowane technologicznie produkty, które jednocześnie wpisują się w najnowsze ekologiczne trendy i przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju społeczeństwa.


Dowiedz się więcej:

ŠKODA a recykling [1,57 MB] 

Lista stacji demontażu samochodów polecanych przez Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. [3,48 MB] ​​